Polecamy

Ferie marzeń – planowanie, finansowanie i realizacja!

|
|
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas marzy o udanych feriach zimowych. Tygodniowy wyjazd w góry. Szusowanie na nartach lub snowboardzie. A może pobyt w spa. Każdy ma własny pomysł na udany wypoczynek. Jakikolwiek by on nie był, wiąże się z niemałymi wydatkami, planowaniem i logistyką. Jak się za to zabrać i skąd pozyskać fundusze na realizację naszych marzeń? Pomocne mogą okazać się pożyczki ekspresowe na raty!

Jak zaplanować ferie marzeń? 

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas będzie miał własny pomysł na organizację ferii marzeń. Po pierwsze musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego rodzaju wypoczynek lubimy. Czy ma być to aktywne spędzanie czasu połączone z uprawianiem sportów zimowych, czy też relaks w spa albo górskich termach z kieliszkiem szampana w dłoni? 

Kiedy już odpowiemy sobie na to pierwsze, podstawowe pytanie, możemy przejść do konkretnego planowania naszego urlopu. Na początku warto ustalić kierunek naszego wyjazdu i znaleźć odpowiednie miejsce do noclegu. Jeśli chcemy połączyć ferie z szusowaniem na nartach, to warto będzie skorzystać z bazy noclegowej usytuowanej w pobliżu wyciągu. Często właściciele wyciągów narciarskich oferują pakiety na pobyt połączony z karnetami na nielimitowane zjazdy. Takie rozwiązanie może okazać się zdecydowanie korzystniejsze finansowo niż organizowanie noclegu oraz wykupywanie karnetów narciarskich osobno. Planowanie i cała logistyka wyjazdu wcale nie musi być nieprzyjemna. Wszystko zależy od naszego podejścia. Pamiętajmy, że im więcej wysiłku i zaangażowania włożymy w dokładne zaplanowanie naszej podróży, tym o mniej rzeczy będziemy musieli martwić się w trakcie naszego wypoczynku. No dobrze, ale skąd wziąć pieniądze na wyjazd? 

Jak zdobyć fundusze na ferie marzeń? 

Wyjazdy urlopowe mogą wiązać się z niemałymi kosztami. Jak zdobyć na nie pieniądze? Pomocne mogą okazać się ekspresowe pożyczki na raty. Sprawdź, gdzie dostaniesz najlepszą pożyczkę na raty. Możesz to łatwo zrobić dzięki serwisowi sowafinansowa.pl

Ekspresowe pożyczki ratalne popularnie nazywane chwilówkami są dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie. Firmy pozabankowe zajmujące się ich udzielaniem ograniczają formalności do minimum. W większości przypadków dokonywana jest jedynie podstawowa weryfikacja tożsamości za pomocą konta bankowego, numeru telefonu oraz dowodu osobistego lub innego równoważnego dokumentu tożsamości. Część firm lub konkretnych ofert ogranicza się do tylko jednej, lub kilku z wymienionych metod weryfikacji. Co więcej, nie zawsze będzie konieczne zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. 

Częstokroć wystarczy jedynie zaświadczenie o dochodach, które możemy uzyskiwać dzięki innym formom zatrudnienia, jak chociażby umowie zlecenie czy o dzieło. Innymi istotnymi warunkami, jakie musi spełnić osoba ubiegająca się o udzielenie pożyczki ekspresowej to pełnoletniość oraz niefigurowanie w Krajowym Rejestrze Dłużników, chociaż nie zawsze jest to warunkiem. Niektóre oferty pożyczek kierowane są również do osób posiadających inne zobowiązania i zaciągają pożyczkę konsolidacyjną, przeznaczoną na spłatę innych zobowiązań. 

Ferie to czas wypoczynku i relaksu. Warto dobrze je przemyśleć i zorganizować. Od podstaw zadbać o całą logistykę, aby w tracie ich trwania nie musieć się martwić niczym innym i w pełni skupić się na czerpaniu przyjemności z wypoczynku. Pomocne w ich organizacji mogą być pożyczki ekspresowe. Ranking najlepszych ofert firm pożyczkowych znajdziesz na sowafinansowa.pl.

Zdjęcie autorstwa Yan Krukov z Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sposoby na usunięcie rozstępów
|
Sposoby na usunięcie rozstępów
Dlaczego powstaje ten defekt? Jak można usunąć rozstępy? 
Pielęgnacja dłoni: Sekrety pięknych i zadbanej skóry
|
Pielęgnacja dłoni: Sekrety pięknych i zadbanej skóry
Poznaj skuteczne metody pielęgnacji dłoni i ciesz się zdrową, gładką skórą przez cały rok.
Jakie kosmetyki spakować na wakacje?
|
Jakie kosmetyki spakować na wakacje?
Poznaj naszą listę kosmetyków na wakacje, dzięki którym będziesz czuła się pięknie i komfortowo podczas każdego wyjazdu.