Polecamy

Mikołajkowy upominek dla fanki podróży – co kupić?

|
|
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliża się grudzień, a wraz z nim czas na prezenty! Pierwszą okazją do obdarowania bliskiej osoby będzie 6 grudnia – czyli oczywiście Mikołajki. Pomysłów jak co roku jest wiele, mimo to mnóstwo czasu spędzamy na wymyślenie odpowiedniego upominku. A co kupić na Mikołajki fance podróży? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł!

Bilet na podróż

Co może być najlepszym prezentem Mikołajkowym dla podróżniczki? Oczywiście ufundowanie podróży! Nie mówimy tu o wyjeździe na inny kontynent, ale genialnym pomysłem będzie zorganizowanie wspólnej wycieczki. Może być to podróż do ulubionego miasta w Polsce, nad morze lub w góry. Nawet na jeden lub dwa dni. Zorganizuj wszystko, kup bilety i ładnie je zapakuj w kopertę. Przygotuj również listę atrakcji na wyjazd oraz listę restauracji, które odwiedzicie. Gwarantujemy – to będzie udany prezent i udany wypad!

Książka podróżnicza

Nawet największy podróżnik ma w roku czas, kiedy po prostu nie może wyjeżdżać. Na taki okres świetnie sprawdzi się książka podróżnicza! Może to być również album, w którym znajdują się piękne, warte odwiedzenia miejsca na świecie. To pozwoli miłośniczce podróży na chwilę przenieść się w inne miejsce, chociażby mentalnie. Taki album możesz przygotować sam – wywołaj zdjęcia pięknych miejsc i opisz je. Wszystkie informacje przecież są dziś łatwo dostępne w Internecie!

Magnesy

Czy istnieje miłośniczka podróży, która nie szaleje za magnesami z różnych zakątków świata? Aby przygotować taki prezent, wcale nie musisz latać dookoła świata i zbierać tych gadżetów. Wystarczy że wyszukasz je w sklepach internetowych i zamówisz! W ten sposób kolekcja podróżniczki powiększy się, a ona bardzo się ucieszy. Pamiętaj tylko, aby zasięgnąć informacji o tym, jakie magnesy już posiada. Nie warto ryzykować, że któryś się powtórzy! 

Kolacja w zagranicznym stylu

Jeżeli chcesz zabrać miłośniczkę podróży do restauracji na kolację mikołajkową, to koniecznie wybierz miejsce, gdzie króluje kuchnia inna niż Polska. Może być to włoska restauracja, gdzie zjecie świetną pizzę neapolitańską i wyśmienity makaron. Może niech to będzie orientalna restauracja, gdzie zjecie doskonały Pad Thai. Opcji jest mnóstwo. Podpytaj podróżniczkę dyskretnie, na jaką kuchnię ma ochotę. Dzięki temu będziesz mógł zabrać ją na wymarzoną podróż kulinarną!

Zdrapywana mapa

Idealnym prezentem dla podróżniczki będzie zdrapywana mapa. Zawiesza się ją na ścianie, a następnie zdrapuje kraje które już się odwiedziło. To cudowny gadżet, dzięki któremu można obserwować swój podróżniczy rozwój. Ponadto jest to coś, co możesz pięknie zapakować, aby upominek robił jeszcze lepsze wrażenie!

Zdj. główne: David Everett Strickler/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobierać kolczyki do swojego typu urody?
|
Jak dobierać kolczyki do swojego typu urody?
Odkryj idealne kolczyki do swojego typu urody. Nasz artykuł porusza temat dobrania najodpowiedniejszego modelu biżuterii do cech twojego wyglądu, podkreślając naturalne piękno.
Jak wybrać idealny obraz generowany przez AI dla twojego domu?
|
Jak wybrać idealny obraz generowany przez AI dla twojego domu?
Wybierz idealne dzieło sztucznej inteligencji do swojego domu, dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze obrazu wygenerowanego przez AI i jak ono może uzupełnić styl Twojego wnętrza.
Ugg na platformie podbijają rynek – jak je nosić?
|
Ugg na platformie podbijają rynek – jak je nosić?
Ugg na platformie to buty tego sezonu – sprawdź, jak je stylizować!