Polecamy

Marzy Ci się egzotyczna sesja ślubna? Ten kraj może pobrać od Ciebie za nią dodatkowe opłaty

|
|
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sesja ślubna to obowiązkowa pozycja na liście wydatków nowożeńców. Każdy chce przecież uwiecznić swój wyjątkowy dzień, żeby piękny portret ślubny zawiesić w sypialni czy salonie. Popularnymi tłami sesji ślubnych są zabytki, jednak w Dźajpur w Indiach nie można już pozować za darmo na terenie sławnych zabytków.

Opłata za sesję nowożeńską

W wyniku epidemii Koronawirusa bardzo ucierpiała branża turystyczna. Kraje turystyczne łapią się najróżniejszych sposobów, by chociaż trochę podreperować swój budżet, zrujnowany przez brak turystów. Indyjskie miasto Dźajpur, wpadło na pomysł pobierania opłat od par młodych, chcących zapozować do sesji na tle słynnych punktów w mieście.

W miasteczku jest wiele pięknych miejsc, które są idealną scenerią dla sesji zdjęciowych. Władze miasta postanowiły wykorzystać ten potencjał i pobierać wysokie opłaty za zdjęcia. 

Ile zapłacimy za zdjęcia?

Za zdjęcia ślubne na tle Pałacu Wiatrów czy obserwatorium Dźantar Mantar, trzeba zapłacić za godzinę sesji około 255 zł w godzinach otwarcia obiektów. Kiedy miejsca są zamknięte dla zwiedzających, stawka za godzinę wzrasta do 765 zł. 

Egzotyczna sesja ślubna jest marzeniem niejednej panny młodej, jednak od lutego 2021 roku, do kosztów podróży do Dżajpur i wynajęcia fotografa, należy dodać jeszcze cenę wynajęcia pięknej scenerii do zdjęć.

Przeczytaj też: 10 filmów, które mogą zainspirować do dalekich i egzotycznych wypraw

Zdjęcie główne: Emma Bauso/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Moda z lat 2000. wraca do trendów, a my podpowiadamy, jak dziś nosić jej elementy, by wyglądać cool
|
Moda z lat 2000. wraca do trendów, a my podpowiadamy, jak dziś nosić jej elementy, by wyglądać cool
Czujesz nostalgię na myśl o wczesnych latach 2000.? Mamy dobrą wiadomość! W najbliższym sezonie na nowo odkrywamy trendy z tego okresu.
Jak skorygować krzywy zgryz?
|
Jak skorygować krzywy zgryz?
Jak można skorygować zgryz? Jakie są metody zmiany ułożenia zębów?
Jak się ubrać na komunię?
|
Jak się ubrać na komunię?
Komunia to wyjątkowy moment w życiu. Wybierz elegancki strój, dodatki i się uśmiechnij. Ciesz się razem z rodziną i bądź gotowy na niezapomniane wspomnienia!