Polecamy

Jak szukać tanich wycieczek?

|
|
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Marzysz o tym, żeby częściej podróżować? A może oszczędzasz? Przeczytaj, jak znaleźć tanie wycieczki i cieszyć się udanym urlopem, mając do dyspozycji niewielki budżet. 

Okazje i kupony rabatowe 

Wielu Polaków marzy o długich wakacjach za granicą, ale inflacja i wysokie raty kredytów motywują do oszczędzania. Dobrym rozwiązaniem przy planowaniu urlopu może być skorzystanie z platformy zakupowej oferującej częściowy zwrot poniesionych kosztów. Aby skorzystać z programu lojalnościowego cashback, należy założyć konto na platformie zakupowej, a potem dokonać zakupu wycieczki lub rezerwacji apartamentu za jej pośrednictwem. Platforma zakupowa otrzyma prowizję, a użytkownik zostanie nagrodzony atrakcyjnym kodem rabatowym, który obniży zawartość koszyka. Dzięki zakupom na stronie: https://zrabatowani.pl/promocje/rabaty/podroze możesz otrzymać nawet do 10% zwrotu całości poniesionych kosztów.

Wycieczki last minute 

Urlop last minute to dobre rozwiązanie dla miłośników podróżowania, którzy szukają wyjazdów po obniżonej cenie. Warunkiem zakupu spontanicznej wycieczki jest elastyczność, jeśli chodzi o terminy wyjazdu oraz kierunki podróży. Warto korzystać z tzw. alertów last minute, aby otrzymywać powiadomienia mailowe, kiedy oferta spełniająca preferowane warunki pojawi się na stronie biura podróży. Żeby obniżyć koszty urlopu, warto też ograniczyć bagaż, a najlepiej zmieścić się ze wszystkim w ramach bagażu podręcznego. Alternatywą dla wycieczki last minute może być zakup wyjazdu w ofercie tzw. first minute, a więc na wiele miesięcy przed terminem wyjazdu.

Porównywarka tanich lotów 

Multiwyszukiwarki połączeń lotniczych pozwalają znaleźć konkurencyjne cenowo oferty biletów od różnych przewoźników. Aby jeszcze bardziej obniżyć ceny biletów, omijaj wysoki sezon oraz zdecyduj się na podróżowanie w tygodniu, kiedy obłożenie samolotów jest mniejsze. Dobrym rozwiązaniem może być także podróżowanie w większej grupie, ponieważ pokoje wieloosobowe i apartamenty wychodzą taniej w przeliczeniu na osobę. 

Samodzielne zorganizowanie wyjazdu

Alternatywą dla wycieczki last minute lub kodu rabatowego do biura podróży jest samodzielne zorganizowanie całego wyjazdu. Pozwoli to nie tylko obniżyć koszty, ale również dopasować tempo i cele zwiedzania do własnych preferencji. Przed wyjazdem warto sprawdzić, w jakie dni wejście do muzeów jest darmowe i jakie inne atrakcje są dostępne bezpłatnie.

Zdj. główne: Eva Darron/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klasyczne vs. nowoczesne: Porównanie stylów sukienek na wesele
|
Klasyczne vs. nowoczesne: Porównanie stylów sukienek na wesele
Klasyczne vs. nowoczesne sukienki na wesele: Porównanie stylów i jak znaleźć idealny wybór dla Ciebie.
Polskie gwiazdy (i nie tylko) spędzają tę zimę na Zanzibarze. Oto pięć miejsc, które trzeba zobaczyć, będąc na tej rajskiej wyspie
|
Polskie gwiazdy (i nie tylko) spędzają tę zimę na Zanzibarze. Oto pięć miejsc, które trzeba zobaczyć, będąc na tej rajskiej wyspie
Tobie też marzy się ten kierunek? Sprawdź, co warto zobaczyć na miejscu.
Szerokie nogawki znowu w modzie! Sprawdź, jak je stylizować
|
Szerokie nogawki znowu w modzie! Sprawdź, jak je stylizować
Nie wiesz, czy spodnie z szeroką nogawką są dla Ciebie? Wiemy, jak je wystylizować, by czuć się w nich dobrze!