• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
pexels-vinícius-estevão-2555589

Artykuł sponsorowany

Na pewno często spotykasz się z brakiem pomysłu na swoją fryzurę. Jest to o tyle trudniejsze, jeśli masz krótkie włosy. Zobacz, jak w łatwy i efektowny sposób możesz je ułożyć. 

Fryzura z pazurem – Pixie cut

Najczęściej spotykaną fryzurą dla krótkich włosów jest styl Pixie. To właśnie ona ma w sobie coś buntowniczego. Dzięki jej będziesz mogła pokazać całemu światu, że nie boisz się zmian i dlatego ścięłaś włosy.

Cechy charakterystyczne

Pixie w wydaniu nowoczesnym możesz spotkać z charakterystyczną, postrzępioną grzywką, przedziałkiem na boku oraz wygolonym bokiem. Równie często fryzura ta jest w odważnych kolorach. Jednak możesz zdecydować się również na jej mniej agresywną wersję to jest bez mocno wygolonego boku. Pamiętaj jednak, że kluczowa jest tutaj wydłużona grzywka, która optycznie wyszczupli twoją twarz.

Jak stylizować taką fryzurę?

Pixie to fryzura idealna, ponieważ będzie pasować jednakowo do kręconych, jak i prostych włosów. Ponadto jest to niezależne od tego, czy twoje masz naturalne loki, czy tworzysz je za pomocą lokówki. Jeśli jesteś fanką fryzur z pazurem i charakterem, do stylizacji użyj pasty utrwalającej, która pozwoli ci cieszyć się  nienaruszoną fryzurą przez cały dzień.

Styl na Kleopatrę — krótkie włosy z grzywką

Krótka fryzura może być również bardziej stonowana. Jeśli zależy ci na efektowym wyglądzie, postaw na krótkie włosy z grzywką. To właśnie ona powinna nadawać ton całej twojej stylizacji, dlatego może być pełna i ciężka lub podniesiona i zaczesana na bok, jak w przypadku Pixie.

Cechy charakterystyczne

Przykładem tutaj będzie geometryczna fryzura w stylu Kleopatry z równym cięciem jak od linijki, prostą i pełną grzywką oraz długością za brodę lub do ramion. Najczęściej jest ona noszona w wyrazistym, ale jednolitym kolorze. Zwróć jednak uwagę, że taka fryzura nie będzie pasowała każdemu, jednak mimo wszystko jest wyróżniająca się i zgodna z najświeższymi trendami.

Jak ją stylizować?

Jeśli chcesz nosić taką fryzurę, musisz zaprzyjaźnić się z prostownicą. Aby nie niszczyć sobie włosów ciągłym prostowaniem, dodaj do swojej codziennej pielęgnacji krem-tarczę, który zabezpieczy je przed stylizacją na gorąco. Ponadto zadbać musisz o idealnie gładką powierzchnię, dlatego wyeliminować trzeba puszenie się od wilgoci. Jeśli chcesz uniknąć podwijania się włosów, noś ze sobą produkt, który ma działanie wygładzające.

Jeśli chcesz dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu swojej twarzy, dobrym pomysłem będzie fryzjer Poznań to miasto, w którym znajdziesz wielu specjalistów, gotowych ci pomóc.

Zdjęcie główne: pexels.com/Vinícius Estevão

[email protected]

Na co dzień psia mama. Hobbystycznie wykonuje manicure hybrydowy, a popularne drogerie kosmetyczne mogą być jej drugim domem.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *