• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
Street Style: February 21st – Milan Fashion Week Fall/Winter 2020-2021
Anna Sacharewicz

Wakacje to idealny czas, aby eksperymentować ze swoim stylem, zmieniając swoje stylizacje lub stawiając na nową fryzurę. Wspaniałym sposobem, aby latem wyglądać olśniewająco jest stylizacja włosów w miękkie fale. Ten efekt można osiągnąć nie tylko pod wpływem kąpieli w słonej morskiej wodzie. Taką fryzurę można z powodzeniem stworzyć w domu, dosłownie w kilku krokach. Podpytaliśmy naszych ulubionych fryzjerów, jak wykonać idealne fale na lato. Jest to stylizacja, którą możesz z powodzeniem wykorzystać nie tylko na plaży.

Warto najpierw odpowiednio przygotować włosy do układania lekkich i miękkich fal. Zastosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków może jedynie obciążyć nasze kosmyki, a efekt wówczas będzie daleki od zadowalającego. Jeśli masz proste lub lekko falujące włosy możesz spryskać je sprayem do włosów zawierającym sól morską. Ten produkt ma lekką formułę, dzięki czemu wilgotne włosy nie są nadmiernie obciążone, ale za to zyskują dodatkową objętość. Plusem soli morskiej jest również fakt, że wchłania nadmiar wilgoci oraz sprawa, że nawet cienkie włosy wyglądają na grubsze i lśniące. Tak przygotowane kosmyki fantastycznie nadają się do modelowania, dzięki czemu uzyskamy efekt idealnych, letnich fal. Po wysuszeniu włosów warto spryskać je lakierem do włosów, a następnie przygotować swoją prostownicę. Sprawdź krok po kroku jak zrobić letnie fale na swojej głowie.

Letnie fale – jak je zrobić?

Prostownica daje o wiele więcej możliwości na stylizowanie fryzur niż sugeruje jej nazwa. Okazuje się, że fantastycznie sprawdzi się również jako narzędzie do tworzenia letnich fal czy loków. Jeśli Twoje włosy mają skłonność do puszenia się warto po suszeniu nałożyć na nie krem wygładzający, dzięki temu fryzura będzie miała jeszcze lepszy efekt. Sprawdź jak tę piękną fryzurę wykonuje styliska fryzur, która współpracuje z gwiazdami czyli Justine Marjan.

Przeczytaj też: 3 ulubione fryzury Francuzek, które sprawdzą się, gdy masz #badhairday

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ WireImage/ Getty Images

[email protected]

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *