• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
pexels-dziana-hasanbekava-5480690
Anna Sacharewicz

W coraz więcej polskich projektantów, stylistów czy fotografów zyskuje międzynarodową sławę. Ostatnim osiągnięciem polskiej ekipy jest realizacja sesji zdjęciowej, która znalazła się na okładce portugalskiego Vogue. Zdjęcia do sesji wykonała Dominika Witos, a jej przepiękną modelką była Fryderyka Wicherkiewicz. Za stylizację odpowiadała Patrycja Dziewit, a make-up zrobiła zdolna Kasia Filipowska. Zdjęcia okładkowe wyróżnia się świetnym projektem młodej projektantki Magdaleny Nowak, która ma zaledwie 19-lat.

Ogromny sukces Polek w branży fashion – zdjęcie okładkowe w magazynie Vogue

Cała sesja, która znalazła się w portugalskiej edycji modowego magazynu opierała się na koncepcie mody vintage, która jest silnym trendem tego sezonu. Ubrania w stylu retro to świetny sposób, aby wyglądać stylowo, a jednocześnie bardzo świeżo i oryginalnie. Wiele ubrań, które zostały użyte w sesji zostało pożyczonych z vintage shopu Drugi Sort, który prowadzi Patrycja Dziewit. Dużą uwagę przykuwa również projekt kurki, wykonany przez młodą projektantkę, której styl robi się coraz bardziej charakterystyczny. Magdalena Nowak z pewnością z czasem będzie nas zaskakiwać ciągle nowymi pomysłami, jej marzeniem jest stworzenie własnej marki odzieżowej. Warto wspomnieć, że w sukience jej projektu wystąpiła już słynna piosenkarka – Sanah!

Przeczytaj też: Marzy Ci się egzotyczna sesja ślubna? Ten kraj może pobrać od Ciebie za nią dodatkowe opłaty

Zdjęcie główne: Dziana Hasanbekava/ pexels.com

[email protected]

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *