• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
raphael-lovaski-cJwl8182Mjs-unsplash

Masz wolne dwa dni i chcesz spędzić cudowny weekend? Wybierz się do SPA! W Polsce jest mnóstwo SPA, które dzięki swojemu klimatowi i zabiegom pomagają tysiącom osób. To świetna forma relaksu i nabrania siły na dalsze działania. W tym artykule dowiesz się, jakie polskie SPA warto odwiedzić w wolny weekend!

1. Hotel w Mikołajkach

Hotel w Mikołajkach to jeden z najlepszych w Polsce kompleksów SPA. Znajduje się w nim wysoko wykwalifikowany zespół terapeutów i kosmetyczek. Zabiegi wykonywane są za pomocą naturalnych kosmetyków. To wspaniałe miejsce położone w sercu Mazur jest świetnym wyborem na spędzenie wolnego czasu. Zabiegi, basen i widoki – to coś, co na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz wyboru tego miejsca, a pobyt w nim będzie jednym z najpiękniejszych przeżyć w Twoim życiu.

 2. Evita Hotel & Spa

To niesamowite miejsce położone wśród Borów Tucholskich. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od brzegu Wdy i obok Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Na szczególną uwagę w tym miejscu zasługuje strefa wellness. Tam można skorzystać z dużego, przestronnego basenu z widokiem na las. Dla dzieci basen ten oferuje specjalny brodzik. Będąc w Evita możesz zrelaksować się w strefie saun i korzystać z tężni oraz tepidarium. Hotel oferuje również liczne zabiegi relaksujące, które wykonywane są w pięknych wnętrzach przez specjalistów w swoim fachu. 

3.Strefa Dharma SPA w hotelu Grand Hotel Tiffi

Nasza kolejna propozycja to Strefa Dharma SPA w hotelu Grand Hotel Tiffi. Ten pięciogwiazdkowy hotel znajduje się w Iławie w niedalekiej odległości od Jezioraka. To genialne miejsce dla ludzi, którzy chcą się wyciszyć i zrelaksować.  W tym miejscu relaks będzie miał szczególny charakter – bo orientalny.

Znajduje się tu cudowny kryty basen z wodą morską oraz widokiem na jezioro. Zaznasz też odpoczynku, korzystając z jacuzzi. Po wizycie na basenie możesz udać się do strefy saun lub łaźni parowej. Hotel oferuje liczne zabiegi, w tym zabieg ajurwedy i aromatyczne rytuały.

4. Hotel Notera SPA

To miejsce jest połączeniem świetnego designu z pięknem natury. Ten czterogwiazdkowy Hotel jest zlokalizowany w środku Borów Tucholskich, nieopodal znajdują się Park Narodowy Bory Tucholskie oraz Jezioro Charzykowskiego. 

To jedno z najlepszych SPA w Polsce. Wyróżnia je miejsce, które nazywa się Strefa Poza Stresem. Możesz tam odpocząć od zgiełku dnia codziennego oraz zrelaksować się. Goście tego miejsca są szczególnie zachwyceni autorskimi programami antystresowymi oraz kabiną floatingową. Jest to specjalne miejsce wypełnione wodą o wysokim stężeniu soli z Morza Martwego, gdzie człowiek wchodzi i unosi się na wodzie. W ofercie SPA oczywiście znajdują się liczne zabiegi oraz liftingujący masaż Kobido.

Zdj. główne: Raphael Lovaski/unsplash.com

Izabela Gębczyk
autor2112@bluewhalepress.pl

Moda to przede wszystkim zabawa – takie hasło towarzyszy jej na co dzień.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *