• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
mollie-sivaram-yubCnXAA3H8-unsplash

Jesień już trwa, a przecież to idealna pora na obejrzenie dobrego serialu! Ciepły kocyk, kubek ulubionej herbaty i właśnie serial, to świetny pomysł na spędzenie długiego wieczoru. Jest mnóstwo produkcji, ale czy któraś z nich jest warta uwagi? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie seriale warto odpalić tej jesieni!

Ranczo

Zacznijmy od polskiego serialu. Ranczo to produkcja, która już ponad 10 lat temu rozkochała w sobie Polaków. Dziś mimo upływu lat jest nadal popularna, szczególnie, że wszystkie sezony są dostępne na Netflixie. Serial przedstawia losy mieszkańców urokliwej wsi Wilkowyje. Tam toczy się odwieczny spór kościoła z polityką, który w tamtejszej rzeczywistości prezentują bracia bliźniacy – proboszcz i wójt. Tę podwójną rolę odgrywa Cezary Żak. Do wioski przyjeżdża również amerykanka – Lucy. Ona stara się „unowocześnić” mieszkańców Wilkowyj, lecz nie wszystkim się to podoba. Obejrzyj chociaż odcinek i sprawdź, czy pokochasz ten serial!

Dahmer

Jest to serial dostępny na Netflixie, który jest przeznaczony dla widzów o mocnych nerwach. Jest to bowiem historia oparta na faktach. Opowiada o seryjnym mordercy, jakim był Jeffrey Dahmer. Człowiek ten nie tylko mordował ludzi, ale też ich zjadał – tak, był kanibalem. Cały serial to 10 odcinków, każdy trwa około godziny. Z każdą minutą widz przekonuje się, że człowiek może stać się potworem. Historia Dahmera pokazuje też, że na losy człowieka ma ogromny wpływ jego dzieciństwo. Koniecznie sprawdź tę pozycję.

Ratched

Ratched to kolejna Netflixowa propozycja na jesienny wieczór. To serial o historii pielęgniarki Mildred Ratched, która w 1947 roku znajduje zatrudnienie w szpitalu psychiatrycznym. Tam w tamtym czasie rozpoczęły się eksperymenty na ludzkich umysłach. Z odcinka na odcinek widz przekonuje się, że z pielęgniarką coś jest nie tak. Odkrywa ona swoją mroczną stronę.

The 100

„Setka” to serial na wiele długich wieczorów. Ma on bowiem aż 7 sezonów! Serial ten opowiada o przygodach setki młodych ludzi, którym powierzona zostaje ważna misja. Po zagładzie Ziemi i życiu ocalałych ludzi w kosmosie, postanawiają oni wysłać setkę wybrańców ponownie na Ziemię. Tam życie jednak nie jest łatwe. Dowiadujemy się o ich przetrwaniu, dalszych losach i uczuciach im towarzyszących. Obejrzyj ten serial, bo warto – trzyma w napięciu!

Miodowe lata

Miodowe lata do mający już ponad 20 lat polski sitcom. Opowiada o losach dwóch rodzin – Krawczyków i Norków. Karol Krawczyk, który jest motorniczym tramwaju, ciągle ma nowe pomysły na wzbogacenie się. Jego przyjaciel Tadeusz Norek – pracownik kanałów – wspiera go w tym. Najczęściej jednak plany na zarobienie dużych pieniędzy nie idą po ich myśli. Całość utrzymana jest w komediowym klimacie, odcinki są bardzo różnorodne. Miodowe lata to genialny pomysł na relaks po pracy!

Zdj. główne: Mollie Sivaram/unsplash.com

Izabela Gębczyk
autor2112@bluewhalepress.pl

Moda to przede wszystkim zabawa – takie hasło towarzyszy jej na co dzień.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *