• Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 1 in Appearance > Widgets

O portalu

Czym jest travelglow.pl? To portal stworzony z myślą o kobietach, które lubią aktywnie spędzać czas. Na stronie prezentujemy zatem nie tylko stylizacje, które sprawdzą się podczas dalszych i bliższych podróży, lecz także modne miejsca na wypoczynek.

Jeśli więc chcesz regularnie otrzymywać przepisy na najgorętsze looki do konkretnych zakątków świata, dowiedzieć się, jakie beauty pamiątki warto przywieźć z wojaży czy też jak dbać o skórę i włosy na różnych szerokościach geograficznych, koniecznie zapisz w ulubionych ten adres.

To jak, ruszasz z nami w najbardziej stylową podróż w sieci?

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

Zobacz wpisy autora

fot. Ewa Reducha

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku od tekstów o tematyce modowo-urodowej. Prywatnie interesuje się pochodzeniem oraz składami produktów, dokładnie czyta każdą etykietę, nie tylko w drogerii, ale też w lokalnym markecie. Ponadto z każdej podróży wraca z nowym kosmetykiem lub elementem garderoby, najczęściej torebką.

Zobacz wpisy autora

Fiedoruk

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i pasją. Interesuje się modą i podróżami. Chętnie poznaje nie tylko dalekie zakątki świata, ale i całkiem bliskie, lokalne oraz często niedocenione. Uwielbia poznawać nowe kultury i obyczaje, dlatego podczas urlopu zawsze jest bardzo aktywna – typowe leżenie na plaży jej nie interesuje.

Zobacz wpisy autora