• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
thibault-penin-rlKUNyHUPGc-unsplash

Zima zbliża się wielkimi krokami, a my już pozbyłyśmy się z szafy większości letnich ubrań. Zastąpiły je grube swetry, bluzy, szaliki i płaszcze. Czas również na zrobienie porządków w szafie z butami i zaopatrzenie się w te na zimę. To dobra okazja aby kupić ugg na platformie! Ten rodzaj obuwia pokochały kobiety. Sprawdź, jak je nosić!

Ugg do jeansów

Ugg na platformie to idealne obuwie do klasycznych jeansów. Pasują do nich, a ponadto są wygodne. To świetne połączenie, które możesz zestawić z białą koszulą, kardiganem oraz kurtką puchową. Do tego dołącz tylko kilka dodatków i zimowa stylizacja gotowa!

Ugg i sukienka

Niektórzy twierdzą, że ugg na platformie nie pasują do sukienek. Nic bardziej mylnego! To obuwie które w takim połączeniu też sprawdzi się dobrze. Możesz nosić te buty do dresowych sukienek, ale również tych dzianinowych czy jeansowych. Jeżeli chodzi o modę wieczorową – lepiej zdecyduj się na inny model obuwia. 

Ugg i plisowana spódnica

Jesień i zima kochają plis! A plis kocha… ugg na platformie! Zdecyduj się na założenie tego obuwia w połączeniu z plisowaną spódnicą o długości midi. Do tego załóż sweter, a całość dopełnij dodatkami takimi jak biżuteria i torba typu shopper. Będziesz prezentowała się świetnie!

Ugg na platformie i płaszcz

Doskonałym połączeniem i pomysłem na jesienno–zimową stylizację są ugg na platformie z długim, kamelowym płaszczem! Takie zestawienie prezentuje się niesamowicie elegancko, jest modne i wygodne. Teraz wystarczy tylko wziąć w rękę kubek kawy i gotowe – prawdziwa paryżanka!

Ugg na platformie i krótka kurtka puchowa

Krótka kurtka puchowa to świetny pomysł na połączenie z ugg na platformie. Możesz założyć ją do jeansów typu mom fit i bluzy. Nie zapominaj o modnych dodatkach – takich jak kolorowa czapka i szalik, a ponadto biżuteria. Do tego wybierz dużą torbę typu shopper lub małą, stylową listonoszkę.

Zdj. główne: Thibault Penin/unsplash.com

[email protected]

Moda to przede wszystkim zabawa – takie hasło towarzyszy jej na co dzień.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *