• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
Fashion Photo Session In Paris – March 2021
Anna Sacharewicz

Zastanawiasz się, jaka torebka jest najczęściej poszukiwanym modelem? Jak pokazują raporty i analiza danych zbieranych w sklepach internetowych najchętniej kupowaną torebką jest klasyczna shopperka. Jest to fason popularny od lat, więc bardzo możliwe, że masz już taki egzemplarz w swoim domu. Co takiego niesamowitego jest w tego typu torebkach, że tak chętnie po nie sięgamy?

W tym roku popyt na shopperki rośnie z miesiąca na miesiąc. Tote bags, wcale nie są silnym trendem tego sezonu, a jednak większość kobiet stawia na właśnie taki model. Jednak jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się jako worek na zakupy czy stylowy dodatek.

Poza shopperkami równie często szukamy w sieci okazji, aby kupić w okazyjnej cenie jedną z it-bags, czyli ponadczasowe modele od największych projektantów. Coraz większą popularnością cieszą się również dodatki w tym torebki w stylu vintage.

Jakie torebki najchętniej wybieramy w 2021 roku?

Shopperka to model torebki, która może mieć bardzo wiele odsłon. Chętnie wybierane są tote bags bardzo dużych rozmiarach, które pozwalają nam pomieścić jednocześnie zakupy, laptopa oraz strój na trening. To świetnie rozwiązanie, dla osób które uwielbiają być przygotowane na różne okazje. Równie ciekawą opcją są shopperki z metką hand made, które często ozdobione są wymyślnymi, etnicznymi wzorami. W Polsce można postawić na dodatek ozdobiony ludowymi motywami.

Przeczytaj też: Te retro trendy wracają wiosną. Zobacz, jak będziemy się nosić w nowym sezonie

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

[email protected]

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *