• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
pexels-asad-photo-maldives-1320684
Anna Sacharewicz

Malediwy to wymarzony kierunek na wakacje. Piaszczyste plaże, turkusowa woda i obłędne zachody słońca. Wiele osób marzy, aby właśnie tam spędzić idealny urlop z ukochaną osobą lub rodziną. Okazuje się, że Malediwy oferują swoim gościom coś jeszcze. To możliwość wynajęcia prywatnej wyspy, pełnej luksusu i udogodnień. Czy skusisz się na taką propozycję? Ile ona kosztuje?

Bajeczne wakacje, niczym z zagranicznego filmu oferuje kurort Nautilus Maldives zlokalizowany na Malediwach. Chcąc zachęcić turystów do odwiedzenia tego miejsca oferują swoim gościom odpoczynek pełen luksusu w bardzo urokliwym miejscu. Czas można spędzić pływając, opalając się lub jedząc przepyszne posiłki, a to wszystko na prywatnej wyspie. Piaszczysta plaża tylko do naszej dyspozycji, osobisty kamerdyner i całkowita swoboda – czy to nie brzmi cudownie? 

Ile kosztuje wynajęcie prywatnej wyspy na Malediwach? 

Aby mieć na własność całą rajską wyspę na Malediwach przez jedną dobę trzeba zapłacić 250 tys. dolarów. Przeliczając tę kwotę na złotówki jest to blisko milion złotych. Niestety, osoby które chcą wynająć te piękne miejsce tylko dla siebie muszą mieć nieco więcej pieniędzy, bo wymagana jest rezerwacja na przynajmniej cztery doby. Co otrzymujemy w tak astronomicznej cenie? Nautilus Maldives oferuje swoim gościom niesamowite atrakcje i wygody. Poza osobistym kamerdynerem, mamy do dyspozycji znakomitych kucharzy. Osoby, które chcą się wyciszyć mogą zrobić to na darmowych lekcjach jogi i medytacji. Dla fanów sportów wodnych udostępniony jest odpowiedni sprzęt bez żadnych ograniczeń. Najemca wyspy może w samotności korzystać z całego kompleksu basenów oraz prywatnej plaży. Na wyspie znajduje się kilkanaście luksusowych domków, więc istnieje możliwość zabrania ze sobą grupki przyjaciół. 

Przeczytaj też: Pracujesz zdalnie? Te kraje przygotowują home office za free

Zdjęcie główne: Asad Photo/ pexels.com

[email protected]

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *