• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
The Spice Girls – Melanie B, Melanie C, Geri Halliwell, Victoria Adams And Emma Bunton
Joanna Andrzejewska

Jeśli do dziś chętnie słuchasz utworów kultowego girls bandu i przy okazji poszukujesz oryginalnego miejsca na nocleg w Wielkiej Brytanii, Airbnb ma dla Ciebie nie lada gratkę. Co konkretnie? Nocleg w oryginalnym autobusie z filmu „Spice World”.

Jeśli w niedalekiej przyszłości masz w planach zwiedzanie Wielkiej Brytanii i poszukujesz właśnie nietypowych miejsc noclegowych, musisz koniecznie rzucić okiem na jedną z najświeższych propozycji Airbnb. O czym mowa?

Chodzi o oryginalny Spice Bus, który znajduje się na Isle of Wight, czyli wyspie należącej do archipelagu Wysp Brytyjskich. Obiekt czeka na turystów w przystani na rzece Medina, niedaleko miasteczka Newport.

Autobus z zewnątrz nie zmienił się nic (jest dokładnie taki sam w jak w filmie „Spice World”), natomiast wewnątrz urządzili go architekci. A wszystko po to, by można było spędzić w nim noc. Niemniej właścicielka tego wyjątkowego pojazdu – wielka fanka Spice Girls – zadbała o to, by wnętrza nawiązywały do muzyki girls bandu.

Zainteresowana? Świetnie! Możesz wziąć ze sobą jeszcze dwie koleżanki (w busie mogą spać trzy osoby) i za około 900 złotych spędzić w busie niezapomniany, babski wieczór.

W Spice Bus będziecie miały do dyspozycji dwa piętra. W samochodzie znajduje się jedno dwuosobowe łóżko, pojedyncza kanapa, stół, krzesła, telewizor oraz sprzęt CD. Korzystać możecie także z garderoby oraz toaletki. Na miejscu nie ma niestety ani kuchni (wewnątrz busa znajduje się jedynie mała lodówka), ani łazienki. Jednakże obydwa pomieszczenia są dostępne w pawilonie, przy którym zaparkowano Spice Bus.

Zwiedzanie autobusu zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz umożliwia film poniżej.

Chętna?

Przeczytaj też: Czy wiesz, jak w realu wyglądałby dom Barbie?

Zdjęcie główne: Brian Rasic/ Hulton Archive/ Getty Images

[email protected]

Dziennikarka z wykształcenia i podróżniczka z pasji. Królestwo oddałaby za szafę Carrie Bradshaw i pracę Martyny Wojciechowskiej. Złotą rybkę z kolei poprosiłaby, by jeszcze raz uczyć się salsy na Kubie, spacerować z żółwiami po Zanzibarze i wędrować z plecakiem po Tajlandii oraz Kambodży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *