• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
Friends – Season 6
Joanna Andrzejewska

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że miłośnicy zespołu Spice Girls mogą spędzić noc w busie kultowego zespołu. Dziś natomiast mamy nie lada gratkę dla fanów serialu „Przyjaciół”. O czym konkretnie mowa? O noclegu w mieszkaniu, gdzie inspiracją do stworzenia wnętrz było lokum z „Friends’ów”.

Gdzie znajduje się mieszkanie, które do złudzenia przypomina to z planu serialu „Przyjaciele”? Lokum możesz wynająć na serwisie Airbnb. Mowa tutaj o miejscu położonym w luksusowej dzielnicy Beverly Hills w Kalifornii. W apartamencie tym mogą spędzić noc dwie osoby. Cena? Za dobę trzeba zapłacić około 2700 złotych. Drogo? Być może, choć goście do dyspozycji mają sypialnie, jadalnię, kuchnię oraz łazienkę. Oczywiście w każdym z tych pomieszczeń znajdują się przedmioty i aranżacje nawiązujące do wnętrz znanych z produkcji „Friends”.

Chcesz się przekonać na własne oczy? Cóż, wycieczki nie zorganizujemy, ale umożliwimy wirtualne zwiedzanie. Rzuć tylko okiem na poniższy filmik i… planuj już kolejny trip!

Przeczytaj też: Jesteś fanką Spice Girls? Teraz możesz spędzić noc w ich autobusie

Zdjęcie główne: NBC/ NBCUniversal/ Getty Images

[email protected]

Dziennikarka z wykształcenia i podróżniczka z pasji. Królestwo oddałaby za szafę Carrie Bradshaw i pracę Martyny Wojciechowskiej. Złotą rybkę z kolei poprosiłaby, by jeszcze raz uczyć się salsy na Kubie, spacerować z żółwiami po Zanzibarze i wędrować z plecakiem po Tajlandii oraz Kambodży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *