• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
Travel suitcase preparing concept
Joanna Andrzejewska

Każdy, kto posiada konto na Instagramie, przynajmniej raz w życiu natrafił na post, przedstawiający fotografię z lotniska. Ale nie pierwszą lepszą, na tle wejścia czy okna… chodzi o tę z paszportem w jednej ręce i rączką od walizki czy kawą w drugiej…

I choć z pozoru to zdjęcie wyłącznie social mediowe, każda dobrze rozpoczęta relacja z podróży właśnie od takiego często się zaczyna. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Poza dobrym ujęciem, w oryginalnym etui na paszport, oczywiście. A gdzie takie znaleźć? Wiele popularnych sieciówek z wakacyjnymi gadżetami posiada je w swojej ofercie. Poza tym czekają one na Ciebie również na znanych platformach zakupowych. Ceny? To zależy od marki i tworzywa, z jakiego owijki zostały wykonane. Niemniej najtańsze możesz dostać już za kilkanaście złotych, a te ze znanym i dużym logo za kilkaset.

Dlaczego warto zainwestować w case na paszport? Czy chodzi o wykonanie perfekcyjnego zdjęcia na Instagram? Cóż, może po części. Warto jednak posiadać taką osłonkę, by nie uszkodzić i nie zniszczyć tak ważnego dokumentu w trakcie wakacji.

Zastanawiasz się, na jaki model konkretnie postawić? Rzuć tylko okiem na naszą galerię, gdzie zebrałyśmy 8 najbardziej stylowych wzorów.

Gotowa do… lotu na zakupy?

Przeczytaj też: Pomysły na stylowe prezenty dla miłośniczek podróży

Zdjęcie główne: sebra/ adobestock.com

[email protected]

Dziennikarka z wykształcenia i podróżniczka z pasji. Królestwo oddałaby za szafę Carrie Bradshaw i pracę Martyny Wojciechowskiej. Złotą rybkę z kolei poprosiłaby, by jeszcze raz uczyć się salsy na Kubie, spacerować z żółwiami po Zanzibarze i wędrować z plecakiem po Tajlandii oraz Kambodży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *