• Please insert widget into sidebar Customize Left Home 5 in Appearance > Widgets
  • Please insert widget into sidebar Customize Righ Home 2 in Appearance > Widgets
pexels-artem-beliaikin-737532
Anna Sacharewicz

Wakacje zbliżają się dużymi krokami, a to oznacza, że częściej będziemy mieć czas na wycieczki, odwiedzanie nowych miejsc oraz zwiedzanie. Jakie akcesoria przydadzą się nad w czasie poznawania zakamarków starówki lub odwiedzania zabytkowych kościołów? Na pewno przyda się dobry aparat fotograficzny, wygodne buty oraz stylowy plecak, który pomieści najważniejsze przedmioty. Jeśli akurat nie wybieramy się na górski szlak nie ma potrzeby zabierać ze sobą dużego i ciężkiego plecaka, o wiele lepszym wyborem będzie niewielki plecak, który uzupełni naszą wakacyjną stylizację. Sprawdź, jakie propozycje eleganckich plecaków znajdziesz w tegorocznych kolekcjach siecówek.

Niewielkie plecaki coraz częściej pojawiają się na pokazach mody znanych marek branży fashion. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które stało się bardzo dużą konkurencją dla tradycyjnej, kobiecej torebki. Ma wiele zalet, bo bez problemu schowamy w plecaku portfel, telefon czy chusteczki higieniczne, a przy tym mamy wolne ręce. Ponadto ciężar rozkłada się równomiernie na dwa ramiona, więc jest to sposób korzystny dla naszego kręgosłupa. Zastanawiasz się, jaki plecak idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego zwiedzania? Zainspiruj się i znajdź swój wymarzony fason wśród propozycji oferowanych przez popularne sieciówki.

8 plecaków, które są praktyczne i znakomicie wyglądają

Plecaki, które świetnie sprawdzą się nie tylko w czasie letnich wycieczek. Możesz z powodzeniem nosić je, jako stylowy dodatek do pracy lub na spotkanie w gronie przyjaciół.

Przeczytaj też: Czym się kierować kupując walizkę?

Zdjęcie główne: Artem Beliaikin/ pexels.com

[email protected]

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Uwielbia ponadczasowe trendy i slow fashion. Swoje modowe inspiracje czerpie głównie mody skandynawskiej. Przez rok mieszkała w Rzymie, dlatego włoska kultura i język nie są jej obce.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *